Noc na Lomnickom štíte

Noc na Lomnickom štíte

Noc na Lomnickom štíte, 2 634 m. n. m.

  • Exkluzívny pobyt, ktorý je zážitkom na celý život
  • Noc na 2. Najvyššom štíte Tatier a na najvyššom mieste v strednej Európe
  • Najkrajšie výhľady na Slovensku z výšky 2 634 m. n. m.
  • Lístok na lanovku, gurmánska večera i teplé raňajky v cene pobytu
  • Unikátny pobyt ideálny na zvláštne príležitosti, výročia a ako dar

Kontaktujte nás

+421 44 2901 355

lomnickystit@tmr.sk

www.lomnickystit.com

 

Objavte najkrajšie miesto na Slovensku, kde sa vrcholy tatranských štítov dotýkajú neba. Čaká na vás nekonečné množstvo úžasných výhľadov na každý kúsok slovenských veľhôr, absolútne ticho a čarovná atmosféra v najvyššie položenej izbe v strednej Európe.

Doprajte sebe alebo svojim blízkym aspoň raz za život nespútaný zážitok prežiť NOC NA LOMNIČÁKU vo výške 2634 metrov nad morom.

 

Na vrchole Lomnického štítu na vás čakajú 2 izby s horskou atmosférou a čarovným výhľadom.

 

IZBA CLASSIC

Nová útulná izba dýcha horskou atmosférou je ako stvorená pre páry hľadajúce súkromie a romantiku. Izba je orientovaná na severozápad a ponúka výhľad na Pyšný štít, Ľadový štít, Oravskú priehradu a Babiu horu. V izbe sa nachádza: manželská posteľ, nábytok z masívneho dreva, satelitná TV, WiFi pripojenie, zdieľaná toaleta s kaviarňou Dedo

IZBA COMFORT

Pôvodná zrekonštruovaná izba je vďaka väčšiemu priestoru ideálnou voľbou pre rodiny a skupiny do 5 osôb. Z izby orientovanej na severovýchod si môžete vychutnávať výhľad na Belianske tatry, Biele pleso, Jahňací štít, Vidlový hrebeň a Kežmarský štít. V izbe sa nachádza: 2x manželská posteľ, gauč, nábytok z masívneho dreva, satelitná TV, WiFi pripojenie, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom je na chodbe.

 

Ak hľadáte skutočne výnimočný zážitok alebo unikátny dar, neváhajte, rezervujte si ešte dnes vašu Noc na Lomnickom štíte!